Īpaša Pasaules čempionātam hokejā veltītā programma!

Īpaša Pasaules čempionātam hokejā veltītā programma!

2024. gada 9. maijs

Pasaules čempionāts hokejā ir svēts katram latvietim, tieši tāpēc esi gatavs šajos datumos būt pie saviem radio aparātiem un TV ekrāniem, kur atbalstīsim savējos visi kopā! No 10. līdz 26. maijam Radio SWH sadarbībā ar “Akvedukts” un “Grundfos” ir sagatavojusi īpašu hokejam veltītu programmu!

Ik rītu ap plkst. 12.30 Radio SWH Rock ēterā izskanēs raidījums “Rīta hokejs“, kurā tiks apskatīti iepriekšējās dienas notikumi, tekošās dienas aktualitātes, ekspertu viedokļi un prognozes, kuras komentēs Anatolijs Kreipāns un Ainārs Rutkēvičs.

Celies, Cīnies, Latvija!

***

Grundfos mērķis ir uzlabot cilvēkiem dzīves kvalitāti un progresīvā veidā piedalīties pasaules ūdens un klimata problēmu risināšanā.

Grundfos ir viens no pasaulē vadošajiem sūkņu un ūdens risinājumu uzņēmumiem, kurā nodarbināti vairāk nekā 20 000 darbinieki. Grundfos sūkņus ražo kopš 1945. gada un uz šo brīdi ik gadu saražo vairāk nekā 16 000 dažādus produktus.

Grundfos veicina ūdens plūsmu, izmantojot nerimstošus jauninājumus efektivitātes, enerģijas un nākotnes vārdā.

Grundfos un Akvedukts vienotā izpratne par inovatīvu, drošu un energoefektīvu risinājumu nozīmīgumu ir iemesls Grundfos produktu plašajam klāstam Akvedukts tirdzniecības vietās.

Akvedukts gandrīz 30 gadu pieredze un darbinieku tehniskās zināšanas garantē atbilstoša ūdens sūkņa izvēli jebkuram uzdevumam, tādēļ droši var apgalvot, ka Akvedukts veikalos iegādāts Grundfos sūknis kalpos ilgāk!

Akvedukts ir lielākais Grundfos partneris Baltijā, nodrošinot ne tikai ūdens sūkņu pārdošanu, bet arī kvalitatīvu servisu.

Grundfos un Akvedukts vienotā izpratne par inovatīvu, drošu un energoefektīvu risinājumu nozīmīgumu ir iemesls Grundfos produktu plašajam klāstam Akvedukts tirdzniecības vietās un akveduktslv

 

Subscribe
Notify of

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes